טיולים פתוחים להרשמה              חזרה לתפריט ראשי   

חברים יקרים! מפעם לפעם תפורסם כאן תכנית סיורים פתוחים להרשמה. כל הסיורים בכלי רכב פרטיים. עלות כל סיור 70 ₪ לאדם אלא אם יפורט אחרת. התשלום ב"ביט", אמצעי דומה או במזומן ביום הטיול.
להתראות בחוויה בשטח! יואב אבניאון 052-2795407 . דוגמאות לטיולים - ראו מטה מתחת לתמונה.

הטיולים מוקפאים בשל הנחיות קורונה חדשות ויחודשו כשיתאפשר! בריאות לכולנו. מוזמנים להירשם מטה לקראת הימים הטובים הצפויים לחזור!

אתם מוזמנים להירשם לקבוצת הווצאפ השקטה בה יימסרו עדכונים על תכנית הטיולים. להרשמה לקבוצת הטיולים הקישו כאן

אחרי לטיול לאפולוניה ועוד. צילום: ברוך הכט

טיולים שכבר בוצעו ויבוצעו שוב בעתיד:

מחרבת דוראן לרחובות  ברחוב יעקב ההיסטורי "נפגוש" את מייסדי רחובות: סימה ברוידא, בתיה מקוב, משה סמילנסקי ועוד. נראה את בית הכנסת המרשים בראש הגבעה. אל מול "בתי המיליונרים" נחזור לרומן הראשון של רחל המשוררת.

אפולוניה על הים  מסע לעת ערב בגן לאומי ארשף (אפולוניה). נתחיל לפני השקיעה, נראה את הים המרגיע ונחזור לפרקי היסטוריה מרתקים.

נחלאות (ירושלים) בדגש אישי  מסע מרגש בירושלים של פעם וסיפור משפחת שיריזלי מאהל משה

אין כמו יפו בלילות   תרגישו כאילו אתם פעם ראשונה ביפו. נחייה את הדמויות שפעלו ביפו ונשלב את שיריה.

כחול-אדום-ירוק בתל אביב הלא מוכרת - מגן לונדון לאורך החוף צפונה (העפלה, אלטלנה, הבית האדום, בריכת גורדון) ובחזרה דרך מחוזות חייהן של לאה גולדברג ודליה רביקוביץ.

תנינים וביצה אַיִן  על אנשי המים אז ובימנו בנחל תנינים. הסיפור המופלא של ביצות כברה ומייבשן שנעלם מהתודעה - דב קובלנוב. על הקשר בין פרויקט זה לכפר `סר א-זרקא.

קיסריה מפתיעה    טיילת חומות צלבנית חדשה, עדכוני מחקר, אובליסק גרניט קדום במשקל כמאה טון! ורצפת פסיפס יפיפייה של בית אמידים.

מעברה-מושב-קיבוץ מסע מרגש לשנות המדינה הראשונות בשרון - סיפורים על אנשים, חלומות, הגשמה ואכזבות. נחזור למעברת שבות-עם, מושב ינוב וקיבוץ יד-חנה.

אפק-אנטיפטריס: מבט חדש מהשלטון המצרי ועד מפעל המים הבריטי כולל תצפית מרהיבה חדשה ממגדל פינה במבצר פינאר באשי. 
 

לתפריט ראשי   


תגובות
1.  עמוס  (05/07/2020)
יואב שלום. החברים נהנו והתלהבו מההדרכה והגשת החומר בעתלית. תודה ושיהיה קיץ רגוע ומהנה. בריאות! עמוס
2.  אלישבע בן שפר  (09/07/2020)
הטיול לאפולוניה היה מעניין ומהנה ביותר. הצלחת להפיח חיים בדמויות ולהחזיר אותנו לתקופות קדומות. התמונה היא לדעתי מהנקודה האחורנה בביקור באפולוניה, המטבח שבמבצר
3.  ענת  (02/09/2020)
סיור מרתק.הגענו לרחובות לפני שבוע והיתה זו הזדמנות מיוחדת להכיר את תולדות העיר ומייסדיה.
4.  שושי  (09/09/2020)
יואב הצליח להחיות את ימי ילדותי בצורה מדהימהבטיול "מעברה-מושב-קיבוץ". יש ביואב שילוב מנצח של מדריך מעולה: קול נעים דיבור שוטף ידע רב החייאת הסיפור מקורות מידע מגוונים והעיקר אדם חם ולבבי. זכינו בו
5.  אתי  (15/09/2020)
תודה יואב על האינפורמציה שאתה שולח לקבוצת המטיילים.. ההשקעה שלך והידע הרב שאתה משתף אותנו בו ..מעידים על האהבה שלך למה שאתה עושה! ואנחנו נהנים.😃 שנה טובה
6.  דובי  (18/09/2020)
היי יואב. רציתי לגשת אליך בסוף הטיול לקיסריה אבל היית מוקף... כמובן להודות. היה מצויין, מתודית ועניינית והתאים מאוד לקהל הסקרן. להתראות בטיולים הבאים ושנה טובה
7.  נילי ויינרב  (08/10/2020)
יואב אבניאון, אדם מרתק, ידען, מרצה מעולה, מדריך ( כשאין סגר) מומלץ ויחיד במינו